www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Съратник на Движението задържан във Варна


Страници: (13) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Съратник на Движението задържан във Варна
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2013, 17:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



При днешните протести срещу ЕВН във Варна е задържан наш съратник в ареста на Първо РПУ, където на първо време ще бъде за 24 часа. Казва се Росен и повечето от нас го познават. Хвърлял е срещу еничарите (полицаите), по-тежки предмети от яйца, което ние напълно акламираме и одобряваме.

Най-вероятно този видоклип, показва неговото залавяне
http://www.youtube.com/watch?v=ZsBuk2OT5kc

Има две възможности да му се помогне:

1. Да се организира протест пред Първо РПУ във Варна от всички, които искат да го подкрепят.

2. Да му се намери по-добър адвокат от неговия, който твърди, че положението му не било розово. Това за мене не е адвокат.

3. Третият вариант мога да споделя само на Лични съобщения.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2013, 18:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



(Коментар на варналия)

"Еййй,хора България се събуди!
Уплашихме управляващата мафия!
Във Варна се събрахме над 3000 човека,за около 2 часа и половина блокирахме движението в центъра на Варна и за около половин час Аспарухов мост,замеряхме сградата на “Енергопро“ със яйца и беше счупено стъклото на вратата.Боко вижда се и края на твойта! Помияр и боклук!!! "
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2013, 18:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.facebook.com/photo.php?v=379385...&type=2&theater

Велики! Реплика от протестант: "Колко чифути още ще ми докарате тука бе? Колко чифути...? Боклуци! Всеки месец ходят да бият глава в Стената на Плача, тия педераси долни".




Време е за антиеврейско въстание в България - сеч и смърт за всеки рязан, а всички от политическата олигархия са рязани! Ако не са рязани в долната, са рязани в горната глава!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 10.2.2013, 18:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



В клипа не можах да го разпозная, но ако е същият Росен, за когото си мисля, той е мой приятел. Идвали са ни на гости с жена си тук, в Ботевград. Това своеволие на варненските полицаи няма да остане безнаказано! Росен е един изключително културен, уравновесен и сдържан човек. За да му дойде и на него до гуша, значи чашата е преляла. Не можем да допуснем тоя лъчезарен Човек и Българин да бъде погубен заради изгодата на Изсраел!
Росене, Елтимир е с теб!


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2013, 18:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (VostroRe @ 10.2.2013, 20:53 )
В клипа не можах да го разпозная, но ако е същият Росен, за когото си мисля, той е мой приятел. Идвали са ни на гости с жена си тук, в Ботевград. Това своеволие на варненските полицаи няма да остане безнаказано! Росен е един изключително културен, уравновесен и сдържан човек. За да му дойде и на него до гуша, значи чашата е преляла. Не можем да допуснем тоя лъчезарен Човек и Българин да бъде погубен заради изгодата на Изсраел!
Росене, Елтимир е с теб!

За същия Росен става въпрос. Лично жена му, ми се обади.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 10.2.2013, 19:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Мамка им и гадове мръсни! Те не разбраха ли, че им идва края? Сега всички ние трябва да застанем на страната на Росен, а боклуците да вървят на бунището. Където им е мястото. Дари, ще измъкнем Росен. С вас съм! А боклуците накрая ще направят това, което прави вятърът! Тоя човек е идвал в дома ми като приятел и аз няма да се откажа! Вашата мамица, копелета, боклучави, ГРОБарски! Ние всички ще въстанем, но вашата няма да я бъде! Или Росен на свобода, или 100 ГРОБари в гроба. Да дойдат и да ме арестуват за тези думи боклуците боклучави! Тези копелета шибани заслужават само смърт и нищо друго!


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 10.2.2013, 19:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Копирах го и в сайта си.
http://eltimir.ovo.bg/
Апелирам към вас всички. Нека покажем солидарност с Росен. Той е прекрасен човек, нека не го оставяме в беда!


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 10.2.2013, 19:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Пуснах го и в блога си:
http://eltimir.blog.bg/politika/2013/02/10/.1051914
Да дойдат да ме арестуват боклуците боклучави, ако им стиска! Но това не е достатъчно. Трябва всички да излезем в защита на Росен, който излезе в защита на всички нас!


--------------------
PM
Top
Марин
Публикувано на: 10.2.2013, 19:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



В сайта на Елтимир не може да се коментира. Най-вероятно по някакви службашки причини. Затова ще го напиша тук. Нека хората, които до сега са пускали линкове във фейсбук от неговите сайтове (в момента спряни), да направят същото и днес за този случай.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 10.2.2013, 19:56
Quote Post












Защо пък Росен да е хвърлял камъни? Може да е бил там просто на протеста, което е право на всеки българин. Все пак не сме в Камобджа при червените кхмери. Нека еничарите да доказват че е точно той. Повече от 24 часа не могат да го държат без прокурорска заповед. Аз смятам, че е арестуван заради участието му в Движение "Воини на Тангра". Просто са го следели на протеста. Нека който трябва да ми пише на лични
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2013, 20:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 10.2.2013, 21:56 )
Защо пък Росен да е хвърлял камъни? Може да е бил там просто на протеста, което е право на всеки българин. Все пак не сме в Камобджа при червените кхмери. Нека еничарите да доказват че е точно той. Повече от 24 часа не могат да го държат без прокурорска заповед. Аз смятам, че е арестуван заради участието му в Движение "Воини на Тангра". Просто са го следели на протеста. Нека който трябва да ми пише на лични

Все пак не сме в Камобджа при червените кхмери.
=======================================
Това не е много сигурно.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 10.2.2013, 20:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Има и още нещо. Докторът, мой стар приятел, който ме прегледа безплатно ми каза, че ми остават около 6 месеца. Абе, 6 месеца или 6 дена има ли значение? Знам как се прави взрив. При това взрив, който не подлежи на обезвреждане. Ей, Павлин Димитров, гадина такава, кажи им кои са ми били учители, бе свиньо! И така, ще си направя шахидски колан и ще се постарая да взема колкото може повече боклуци със себе си. За компания към Оня свят. Да има с кого да си пия по Пътя. Не мога вече да се бия, нямам сили. Но мога да гръмна и ще го направя, защото бездруго ме боли прекалено много. А тези боклуци, които лекуват смрадливите мангали безплатно ми искат непоносими суми. Ей, боклуци, идвам за вас! Аз съм Елтимир и никога не се отмятам от думата си.
Росене, Разплатата с боклуците иде! Дръж се, с теб съм!


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.2.2013, 20:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 10.2.2013, 21:56 )
Защо пък Росен да е хвърлял камъни? Може да е бил там просто на протеста, което е право на всеки българин. Все пак не сме в Камобджа при червените кхмери. Нека еничарите да доказват че е точно той. Повече от 24 часа не могат да го държат без прокурорска заповед. Аз смятам, че е арестуван заради участието му в Движение "Воини на Тангра". Просто са го следели на протеста. Нека който трябва да ми пише на лични

Нищо лошо няма в това, че е хвърлял камъни, дори да не е, няма нищо лошо в камъка. Просто няма друго средство, с което да разбие твърдата като пън милицонерска глава. Нали ги виждаш на клипа кви са пайтаци и олигофрени еничарите. Държанието на протестиращите с тях дори е много меко. Но когато дойде нашият час, ще им покажем какво значи твърдо държане с еничарин.
PMEmail Poster
Top
Дари
Публикувано на: 10.2.2013, 20:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Данчо благодаря ти, че се отзова и пусна темата вместо мен. Преди малко се прибрах от районното. Свързах се с друга адвокатка, а не с тази с, която първоначално разговарях. Не ме пуснаха да видя Росен, но нямаше как да откажат и пуснаха адвокатката, която след срещата с него ми разказа, че са го държали на тъмно за да го изнервят и да си играят с психиката му/ченгеджийски тактики/. Адвокатката предполага, че по-късно през ноща ще отидат да го разпитват или да му предложат да направи самопризнания въпреки, че той е заявил, че без адвокат няма да обели и дума,а и няма какво да си признава, но това си е традиционна тактика да го изнервят и да го изморят, колкото могат повече.
30 парцаливи еничари застанали пред районното си разказваха, колко сериозно било положението днес на протеста и как тълпата била озверяла...чак се запитах дали пък на ченгетата не им опростяват сметките за ток, както на мангалите.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 10.2.2013, 21:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Понеже на ченгелите тактиката е ясна.
Кой е бил във вътрешни войски и е прочел това онова, чул е туй онуй - знае как се действа срешу масови безредици и каква е тактиката на организирани милиционери срешу неорганизирана "тълпа" ( хора отстояващи своите права).

Затова възнамерявам да напиша едно ръководство за борба срещу ченгета. Било то НСБОП или било то НС за Борба с обикновения данъкоплатец.

Има прости и лесни мероприятия с които могат да бъдат разбити всякакви ченгели.

Нивата са няколко, но най важното е да има мобилни групи, които да са координирани помежду си.

Няма милиционерска сила дето да устои на 20 силно мотивирани човека с брадви, сапове , винкели или на брадви и газови пищофи.

Милиционера е пратен командировка за 1000 лева на месец. А Възстаника срещу милиционера е за да си пази родина, дом и семейство и за пари не става дума!
Там е разликата - възстаника прегазва милиционера, цепи му тиквата, реже му същата и всичко това в името на своето бъдеще, както на бъдещето на децата си.

А милиционета нама как да си жертва здравета в името на едни 1000 лева. Още повече, че ако го разпознаят , после ще му бъде скъсан задника , разбита кратуната докато лежи при жена си и никой няма да може да му помогне в рамките на тези 5 минути.

Тактиката е като при хайдушкото движение, понеже условията днес са като при турското робство.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (13) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020